Nacházíte se zde: Úvod » O mně

O mně

Jmenuji se Josef Hudák. Narodil jsem se 15. února 1982 ve Šternberku. V současné době bydlím v Olomouci. Fotografováním se zabývám několik let. Fotografuji v interiérech i exteriérech. Zabývám se zejména focením společenských akcí, svateb, fotografováním do firemních časopisů, booků (sety prezentačních fotografií modelů a modelek). V současné době se mimo jiné zabývám focením dětí a rodin s dětmi.

Fotografování je nejen má práce, ale také i můj koníček. Výsledné fotografie dle potřeby upravuji v grafických editorech (Adobe Photoshop CS5). Vlastním dva profesionální fotoaparáty Canon 5D Mark II, extrní blesky Canon Speedlite 600 EX-RT a Canon Speedlite 580 EX II, mobilní ateliér s řadou fotorekvizit, který tvoří několik zábleskových světel, stativů a stojanů s pozadími. Mezi mé nejoblíbenější objektivy patří Canon EF 24-70 mm f/2.8 L USM, Canon EF 50 mm f/1.4 USM, Canon EF 85mm f/1.8 USM a Canon EF 70-200mm f/4,0 L USM.

Šestým rokem spolupracuji s modelingovou agenturou Show Beauty, která má hlavní sídlo v Olomouci a spolupracuje s mnoha dalšími významnými agenturami v celé České republice i zahraničí. Pro tuto agenturu fotím nejenom modelky a modely, ale také různé castingy a akce, které pořádá.

Pokud hledáte fotografa na nafocení Vaší svatby, plesu, rodinné oslavy, firemní akce či jiné události, chcete nafotit nebo darovat blízkým své módní fotografie, book nebo fotografie Vašich dětí, tak toto vše je možné zrealizovat. Stačí mne jen kontaktovat a na všem patřičném se snadno a rychle domluvíme.

Těším se na spolupráci.

Váš nejen svatební fotograf Josef Hudák